Samen bouwen aan het onderwijs van morgen
SWV PO 30 06 werkt aan een nieuw Ondersteuningsplan voor de periode 2027-2031. In dit plan bepalen we samen de koers voor de ondersteuning van kinderen, de samenwerking tussen onderwijs en partners en de verdere ontwikkeling naar inclusiever onderwijs.
Een goed ondersteuningsplan maken we samen. Daarom horen we graag de ervaringen, ideeën en wensen van leerlingen, ouders, onderwijsprofessionals, kinderopvangorganisaties, gemeenten, GGD en samenwerkingspartners uit de regio.
In juni hebben we tijdens twee kinderraadplegingen geluisterd naar de stem van kinderen. Na de zomer gaan we graag in gesprek met ouders, professionals en partners. De opbrengsten van deze raadplegingen vormen een belangrijke bouwsteen voor het nieuwe Ondersteuningsplan 2027-2031.
Waarom meedoen?
- Uw ervaringen helpen ons betere keuzes te maken voor het nieuwe Ondersteuningsplan.
- U denkt mee over de toekomst van ondersteuning en inclusief onderwijs in onze regio.
- Uw bijdrage vormt, samen met die van andere deelnemers, een belangrijke bouwsteen voor het nieuwe Ondersteuningsplan 2027-2031.
Meld u aan voor de raadplegingsavond
Op dinsdag 8 september 2026 organiseren wij een raadplegingsavond. Ouders, onderwijsprofessionals, kinderopvangorganisaties, gemeenten, GGD en samenwerkingspartners nemen ieder deel aan een eigen bijeenkomst. Zo is er voldoende ruimte voor een open gesprek en komt elk perspectief goed tot zijn recht.
Wilt u meedenken over de toekomst van ondersteuning en inclusief onderwijs in onze regio? Meld u dan aan via onderstaand formulier.
Praktische informatie
Datum: dinsdag 8 september 2026
Tijd: volgt
Locatie: Meeters, Hockeyweg 5, 5405 NC Uden
Tot slot
Omdat we graag écht met elkaar in gesprek gaan, is het aantal plaatsen per bijeenkomst beperkt. Na uw aanmelding ontvangt u een bevestiging van deelname met alle praktische informatie.
Ter voorbereiding
Welk onderwerp verdient volgens u extra aandacht in het nieuwe Ondersteuningsplan 2027-2031?
Uw antwoord helpt ons om de raadplegingsavond zo goed mogelijk voor te bereiden.
Hoe gaat het verder?
Na de raadplegingsavond analyseren we alle opbrengsten en gebruiken we deze bij de verdere uitwerking van het Ondersteuningsplan 2027-2031. In het najaar delen we een eerste terugkoppeling van de opbrengsten en de belangrijkste thema’s die uit de raadplegingen naar voren zijn gekomen.
